Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite
16 spalio, 2020

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Lietuvos švietimo istorijos muziejus teikia salės nuomos paslaugą. Beveik 82 kvadratinių metrų salėje yra aukštos raiškos projektorius, du ekranai, pilnai sukomplektuota garso sistema (kolonėlės, mikrofonai), muzikos instrumentas. Karantino metu laikantis rekomenduojamų saugių atstumų salėje yra 30 sėdimų vietų, ne karantino metu – 70. Kviečiame įstaigas, įmones, visus fizinius ir juridinius asmenis organizuoti seminarus, konferencijas, susitikimus, pristatymus ir kitas šventes. Esant poreikiui aptarsime ir suderinsime ir maisto tiekimo galimybes.

Salėje yra natūralaus medžio parketas, užtraukiamos užuolaidos ir veidrodžiai. Kviečiame įvairias šokių studijas, būrelius, sportuojančius žmones ir organizacijas vykdyti užsiėmimus pas mus.

Gal vykdote projektus tamsoje ir ieškote tam tinkamos aplinkos? Šviesai nelaidžios užuolaidos, šviesų ir garso efektai leis susikurti tinkamą aplinką pas mus!

Artėjant didžiosioms metų šventėms, nepraleiskite progos pabūti kartu ir rezervuokite salę jau dabar.

Siūlome lankščias kainas, atsižvelgiame į užsakovo poreikius, Sudarome ilgalaikės nuomos sutartis. Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą. Visą reikiamą informaciją suteiksime telefonu +370 650 410 18, el. paštu infocentras@lsim.lt, arba atvykus pas mus. Iki susitikimų![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”1683,1684,1685,1686″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row]