Slapukų politika

Kam reikalingi slapukai bei kaip jie veikia?

Slapukai (ang. Cookies) – tai maži tekstiniai failai, kurie iš internetinio puslapio yra siunčiami į lankytojo kietąjį diską. Slapukai padeda tinklapio administratoriui atskirti unikalų lankytoją bei sekti jo veiksmus internete. Slapukai atsimena tokio tipo informaciją kaip pageidaujama kalba ar kitus parametrus, taip vartotojui supaprastinant kitą apsilankymą svetainėje bei gerinant svetainės funkcionalumą. Dažnai slapukai atlieka ir apsauginę funkciją, neleisdami internetinėms svetainėms įsiminti lankytojo asmeninės informacijos.

Jei tik pageidaujate, slapukų visada galite atsisakyti. Tiesa, tokiu atveju gali suprastėti internetinio puslapio funkcionalumas. Norėdami atsisakyti slapukų, tai galite padaryti naršyklės nustatymuose, nurodant nepriimti slapukų iš visų ar tam tikrų internetinių svetainių.

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus (lsim.lt) slapukų naudojimo politika?

lsim.lt slapukus naudoja, siekdami pagerinti vartotojų patirtį internetinėje svetainėje bei užtikrinti sklandų apsilankymą. Pateikiame keletą pavyzdžių, kokio tipo statistinius duomenis lsim.lt internetinėje svetainėje renka naudojami slapukai:

1. Jūsų naršymo kelią bei internetinėje svetainėje atliekamus pasirinkimus;

2. Jūsų naršyklę;

3. Lankymosi tinklapyje istoriją.

Turėdami šiuos statistinius duomenis kito Jūsų apsilankymo metu, atsižvelgę į Jūsų naršymo istoriją, galėsime pateikti jus dominantį turinį ar pasiūlymus, užtikrinti Jūsų duomenų saugumą.

Sutikimas su slapukais

Atsiradus langeliui dėl slapukų veikimo bei paspaudus „Sutinku“, Jūs sutiksite, jog slapukai gali būti išsaugoti Jūsų kompiuteryje, planšetėje ar telefone. Jūs turite pilną teisę susipažinti su slapukų pagalba surinktais duomenimis apie Jus. Taip pat galite pareikalauti ištaisyti netikslius ar neteisingus savo duomenis.

Turite klausimų?

Jei naršant mūsų internetinėje svetainėje Jums iškilo klausimų dėl slapukų naudojimų ar Jūsų informacijos saugumo rašykite mums į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. nr. +370 7 207 936. Taip pat laukiami yra ir prašymai, komentarai ar pasiūlymai dėl lsim.lt naudojamos privatumo bei slapukų politikos.

Informaciniai rėmėjai ir partneriai

lma logo
muziejai.lt
muz lobiai 2012
limis logo
MTKC
kasvykstakaune
ekultura 220logo muzieju kelias 2013 1 dlogo limis centras 500x400Eksponatai kuriuos verta pamatyti FEISBUKe 1NR logounnamed
kauno logo
Swedbank logo logotype emblem 700x151
imagesROTO HIGudragalvis logo page 001savaitgalis logo
 
 

 
NUTRILITE maisto papildai ir vitaminaiSvorio metimas - bodykey by NUTRILITEAMWAY HOME valymo priemonėsMaistas ir gėrimaiAMWAY HOME indu plovimo priemonėsAMWAY HOME skalbimo priemonėsDozatoriai ir aplikatoriaiGLISTER burnos prieziuraBODY SERIES linija ir kitos kuno prieziuros priemonėsVyru odos prieziuros priemonėsSATINIQUE plauku prieziurabeautycycle kosmetikaARTISTRY odos prieziuraARTISTRY dekoratyvinė kosmetikaKvepalaieSpring vandens valymo sistemaVirtuvės reikmenysAutomobiliu prieziura