Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite
Muziejaus atstovai dalyvavo tarptautinio projekto „VRSciT Spot“ partnerių susitikime
06 kovo, 2023
Praėjusią savaitę Lietuvos švietimo istorijos muziejaus atstovės vyko į tarptautinio projekto „VRSciT Spot“ šeštąjį partnerių susitikimą. Šį kart projekto kolegas iš Lietuvos, Portugalijos ir Ispanijos į svečius pakvietė Italijos komanda. 🇱🇹🇮🇹🇵🇹🇪🇸
Teramo universitete vykusio susitikimo metu buvo pristatytos keturių partnerių rengiamos fizinės virtualios realybės pristatymo erdvės „VRSciT Spot“, aptartas internetinis priemonių rinkinys, jo panaudojimo ir pristatymo galimybės. Programoje buvo aptarta dokumentų, kurie bus naudojami „Europass“ mobilumui, procedūra.
Per tris „VRSciT Spot“ projekto įgyvendinimo metus, siekiant skatinti suaugusiųjų skaitmeninį raštingumą, kiekvieno partnerio muziejuose bus įdiegtos neformalios virtualios realybės patirties priemonės, pristatančios edukacinį turizmą ir gamtos mokslų turinį.
Projekto eigoje taip pat sukurta interneto erdvė, kurioje bus patalpinta tikrais objektais pagrįsta atvirojo kodo virtualioji 3D medžiaga, atvirojo kodo 360 laipsnių vaizdo įrašai, informacija apie kiekvieną regioną partnerį bei galimų pamokų planai, padėsiantys naudoti VR patirtį suaugusiųjų švietime.
Daugiau informacijos apie projektą, jo veiklas ir produktus:
Image
Image
  • Projekto partnerių susitikimas Teramo, Italijoje 
  • Muziejaus atstovai projekto partnerių susitikime 
Image
Image
  • Akimirkos iš susitikimo 
  • Projekto pristatymas 

Nuotraukos: Dovilė Kazlauskienė