Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite
31 gruodžio, 2021
Paskutinė šių metų diena.
Ar metai mums buvo geri? Jie buvo kupini naujų idėjų, pokyčių, sudėtingų sprendimų, žinių, patirčių.
Šiemet startavome su dviem tarptautiniais projektais:
Muziejus ant ratų. Tai projektas įgyvendinamas kartu su partneriais. Projekto metu bus sukurta mobilioji ekspozicija, skirta veikti mažose, atokiose vietovėse Lietuvos regionuose, kur stokojama kultūrinių veiklų, nėra muziejų.
VRSciT: mokslu grindžiamos virtualios realybės kelionės. Tai projektas, kurį sudaro virtuali edukacinė kelionė į kiekvieną dalyvaujančią EU šalį, aplankant kultūrinio, socialinio ir gamtinio pobūdžio vietas, kurios yra Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Lietuvoje.
2021 m. buvo išskirtiniai atradimais ir naujovėmis: sėkmingai įgyvendinome didelio populiarumo sulaukusią geros savijautos programą „Tapk šviesos herojumi”; atidarėme ir lankytojams pristatėme net dvi tarptautines parodas; išskirtiniame muziejaus kiemelyje surengėme rugsėjo 1 – osios vaikų festivalį; kartu su kino centru „Romuva” vasarą lankytojus džiuginome lauko kinu.
Pasaulinės pandemijos akiratyje, technologijų pagalba, aplankėme ne vieną pasaulio muziejų, turėjome įdomių ir produktyvių susitikimų, skambučių ir nerimo akimirkų.
Nepaisant karantino keliamų iššūkių, į naują muziejaus istorijos šimtmetį ir 2022 – uosius metus mes žengiame dar tvirčiau: su naujais tikslais, didelėmis patirtimis, tvirtais sprendimais ir tikrais muziejaus draugais.
Dėkojame visiems muziejaus lankytojams už tai, kad esate, kad lankote, dalinatės ir dovanojate savo prisiminimus. Dėkojame ir tiems, kurie mus dar tik atras! Lietuvos švietimo istorijos muziejus – vieta, kur gera sugrįžti.
Nuoširdų Ačiū tariame Lietuvos bei užsienio partneriams už glaudų bendradarbiavimą, idėjas ir pagalbą.
Visiems prasmingų 2022 – ųjų metų!