Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite
Muziejuje vyko mokslinė konferencija
27 spalio, 2022

2022 m. spalio 21 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje vyko mokslinė konferencija „Muziejus – nauja mokymo ir mokymosi erdvė“. Muziejaus šimtmečiui paminėti skirto renginio metu buvo nagrinėta muziejaus institucijos ir lankytojo santykio kaita bei naujos asmenybės ugdymo, jos įgūdžių lavinimo neformalioje muziejaus erdvėje galimybės.

Džiaugiamės jog konferencijoje dalyvavo ne tik muziejininkai ir muziejaus darbuotojai – savo pranešimais konferencijos programą papildė švietimo sektoriaus atstovai, tyrėjai, taip pat inovatyvių ekspozicinių bei mokymosi priemonių kūrėjai.

Konferencijos pranešimai ir pertraukų metu vykusios specialistų diskusijos dar kartą išryškino neformalios švietimo erdvės svarbą šiandieniniam vartotojui ir muziejaus institucijai. Viliamės, kad renginio metu išsakytos mintys ir užmegzti ryšiai išaugs į prasmingus ateities projektus, leisiančius tiek organizuotoms grupėms, tiek pavieniams lankytojams muziejuje pasiekti netradicines mokymo ir mokymosi galimybes.

Dalinamės Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos specialybės mokinių E. Žąsytytės ir S. Sikarskaitės įamžintomis konferencijos akimirkomis. Mokslinės konferencijos „Muziejus – naujo mokymo ir mokymosi erdvė“ vaizdo įrašą galite rasti internete: https://fb.watch/gq1nEPp97Q/

 

 
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image