Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite
17 rugsėjo, 2021

Rugsėjo 6-7 d. muziejaus kolegės: muziejininkė I. Bočkutė ir kultūrinės veiklos koordinatorė K. Eselinaitė, dalyvavo tarptautinio projekto „VRSciT” partnerių susitikime Bragansoje, Portugalijoje. Susitikimo organizatoriai: Centro Ciência Viva de Bragança ir Instituto Politécnico de Bragança. Iš viso susitikime dalyvavo 15 asmenų iš 4 šalių: Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir Lietuvos.

Susitikimo metu buvo pristatomi visų partnerių iki šiol jau atlikti darbai galutiniam projekto tikslui įgyvendinti, diskusijų metu išsakytos nuomonės ir pasiūlymai, kaip patobulinti kiekvieno iš jų galutinį rezultatą. Taip pat, buvo pristatyti esami ir planuojami asocijuoti partneriai. Vėliau susitarta dėl tolimesnės projekto eigos ir sekančių žingsnių.

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus atstovės pristatė atliktą mokslinės literatūros apžvalgą (10 straipsnių) suaugusiųjų švietimo ir VR technologijų tema,  taip pat pristatė projekto asocijuotą partnerį Kauno kultūros centrą bei projekto kolegas supažindino su numatomu 360º video scenarijumi bei pasirinktais Kauną bei miesto švietimo istoriją pristatančiais objektais.

Taip pat susitikimo metu kolegės dalyvavo ekskursijoje su gide po Bragansos miestą, kurios metu buvo pristatyti istoriniai miesto objektai, po ekskursijos vyko į bendrą vakarienę restorane, kurios metu turėjo galimybę geriau susipažinti su projekto partneriais ir pasidalinti patirtimis, įgytomis dirbant su kitais projektais.

Komandiruotės tikslai įgyvendinti, įgyta daug žinių ir patirties, praversiančios dirbant projektų įgyvendinimo komandoje. Projekto partneriai muziejaus atliktus uždavinius įvertino teigiamai.