Anglų kalbos stovykla „Summer English Lab“ │Rugpjūčio 19-23 d.

SUMMER ENGLISH LAB
Lietuvos švietimo muziejus ir anglų kalbos mokytoja Rima kviečia 6-10 m. amžiaus vaikus į anglų kalbos stovyklą „Summer English Lab“.
Stovykla skirta vaikams, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius įdomių ir įtraukiančių veiklų lauke ir edukacinėse muziejaus erdvėse metu. Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai anglų kalbai ir natūraliam bendravimui, siekiant padėti vaikams laisvai ir užtikrintai pradėti kalbėti anglų kalba.
Vasaros metu vaikai nenori mokytis, todėl užsiėmimai vyks „Days of the Week“ idėjos pagrindu: kiekviena diena pažymi skirtingus įvykius, atsižvelgiant į jų pobūdį, dėliojamos veiklos, kurios kiekvieną dieną padės žingsnis po žingsnio mokintis anglų kalbos pagrindų.
Užsiėmimus ves ilgametę pedagoginio ir socialinio darbo patirtį sukaupusi vadovė Rima.
Veiklos ir metodai:
1. Interaktyvūs žaidimai: vaikai susipažins su interaktyviomis muziejaus edukacinėmis erdvėmis, jose žaisdami įvairius žaidimus ir atlikdami komandines užduotis, vaikai mokysis bendradarbiauti ir bendrauti anglų kalba.
2. Kasdienės diskusijos: kiekvieną dieną vyks teminės diskusijos, kuriose vaikai galės išreikšti savo mintis ir nuomones anglų kalba. Šios diskusijos bus vedamos įvairiomis temomis, kurios yra aktualios ir įdomios vaikams.
3. Lauko veiklos: veiklos vidiniame muziejaus kiemelyje ar šalia esančiame Ramybės parke, padės vaikams praplėsti anglų kalbos žodyną, pažinti juos supančią aplinką.
Stovyklos aplinka: „Summer English Lab“ veiklos vyks jauniesiems muziejaus lankytojams pritaikytuose edukacinėse erdvėse, kur vaikai gali laisvai tyrinėti. Veiklos vyks tiek viduje, tiek lauke, kad vaikai galėtų pilnai išnaudoti vasaros privalumus.
Kodėl verta pasirinkti „Summer English Lab“?

• Praktiškumas: vaikai mokosi anglų kalbos natūralioje aplinkoje, dalyvaudami realiose situacijose;
• Profesionalumas: veiklas veda patyrusi ir kvalifikuota anglų kalbos mokytoja;
• Draugiškumas: mažos grupės užtikrina individualų dėmesį kiekvienam vaikui;
• Įvairiapusiškumas: įvairios veiklos padeda vaikams ne tik mokytis kalbos, bet ir ugdyti kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir savarankiškumą.
Stovyklos pamainos:
2024 m. liepos 1-5 dienomis;
2024 m. liepos 22-26 dienomis;
2024 m. rugpjūčio 19-23 dienomis;
Vaikų amžius: 6 – 10 metų
Grupės dydis: 10 vaikų
Darbo dienomis 08:00 – 12:00 val.
Kaina: 75 Eur/asm. (į kainą įskaičiuoti priešpiečiai)
Vieta: Lietuvos švietimo muziejus (Vytauto pr. 52, Kaunas)
Informacija ir registracija: +370 650 41018 arba info@lsim.lt

Data

2024 Rgp 19 - 23

Laikas

8:00
Kategorija
Parašykite komentarą