ATŠAUKTA! Chemijos mokslų dr. Alisos Palavenis vieša paskaita „Kaip šiukšles paversti menu“

Apgailestaudami informuojme, jog dėl neplanuotų aplinkybių A. Palavenis paskaita „Kaip šiukšlę paversti menu“ atšaukiama. Paskaita planuojama perkelti – greitu metu informuosime apie paskaitos laiko pakeitimus.
Atsiprašome už nepatogumus!
2023 m. rugsėjo 30 d. 13 val. Lietuvos švietimo muziejus ir fotografijų parodos „Pakelti ar palikti: niekieno šiukšlės gamtoje“ autorė kviečia į viešą paskaitą „Kaip šiukšlę paversti menu“, kurios metu autorė pristatys savo eko fotografijų parodą bei papasakos apie Lietuvoje ir likusiame pasaulyje sukurtus meno kūrinius iš šiukšlių.
Ar šiukšlė gali būti ko nors daugiau nei išmestas nereikalingas daiktas? Atsakymas – taip!
Kūrybiški žmonės, ekologijos aktyvistai ir profesionalūs menininkai visame civilizuotame pasaulyje vysto naują meno šaką – kūrybą iš šiukšlių. Dažniausiai šiems kūriniams, netiesiogiai komunikuojantiems ekologines taršos problemas, pasirenkamas plastikas, žvejybinių tinklų liekanos ar metalinės skardinės. Tai naujo pobūdžio, savotiškos estetikos turintys: paveikslai, koliažai, žaislai, instaliacijos, skulptūros, miniatiūriniai ar kaip tik – kelių aukštų namo didį siekiantys kūriniai. Išties, kūrybingų žmonių fantazijai ir meistriškumui nėra ribų, net kai rankose laiko ne auksą, o šiukšles!
Tuo pat metu amžinai žaliuojančioje muziejaus gamtos ekspozicijoje smagius edukacinius žaidimus apie rūšiavimą ir gamtos apsaugą pristatys VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centras“. Čia savo jėgas galėsite išbandyti naujausiame žaidime „Ekomonstriukai“! Visų dalyvavusių lauks staigmenos ir edukacinės dovanėlės.
Renginio vieta: Lietuvos švietimo muziejaus pilkoji salė
Renginio partneris: VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras
Renginys nemokamas.
Informacija telefonu +370 650 41 018

Data

2023 Rgs 30
Expired!

Laikas

13:00
Kategorija
Parašykite komentarą