Manto Maziliausko paroda „MOKYKLA“

2022 m. lapkričio 23 – 2023 m. sausio 23 dienomis Lietuvos švietimo istorijos muziejus pristato personalinę Manto Maziliausko parodą „Mokykla“.
Paroda „Mokykla“ pateikia gamtos kaip mokyklos idėją. Parodoje eksponuojami objektai sudaryti iš šviesos ir erdvės formų kuria asociacijas į tikrąjį švietimą, kurio nereikėtų sieti su fizine institucija.
Parodos autorius kviečia atsigręžti į tikrąją šviesos sklidiną erdvę, saulės atskleidžiamą skulptūriškiausią daiktų pavidalą. Inspiruotas praėjusių karantinų suvaržymų, veiklų persikėlimo į virtualias erdves, M. Maziliauskas oponuoja visuomenės patirtiems išgyvenimams ir pristato ne griežtą pasirodymą, o atvirą kūrybos veiksmą, sutartinę vietą, kurioje sulig kiekvienu žmogumi gali atsiverti nauji matymai. Parodos objektai be pavadinimų, tai – galimybė išgyventi kūrinį ir parodą asmeniškai.
Mantas Maziliauskas – tapytojas, skulptorius, architektas, visuomenės veikėjas. Jo parodos sukuria netikėtą, įspūdingą erdvės pojūtį. Tai žiūrovo žvilgsnį ir kūną, judėjimą ir visus pojūčius įtraukiantis nuotykis, kuriame naujai išgyvenama galerijos erdvė. Autoriui labai svarbi medžio prigimtis, todėl jo instaliacijose gausu žmogaus ir miško, kūno ir medžio simbolikos.
Parodos atidarymas 2022 m. lapkričio 23 d. 17.30 val.
Paroda veiks 2022 m. lapkričio 23 – 2023 m. sausio 23 dienomis Lietuvos švietimo istorijos muziejus (Vytauto pr. 52, Kaunas)

Data

2022 Lap 23 - 2023 Sau 23
Expired!

Vieta

Muziejus
Kategorija
Parašykite komentarą