Paroda „Jungtis“

Paroda – pirmoji bendra dviejų skirtingų sričių menininkų. Skulptorius Kęstutis Michailovas parodoje pristato mažąją plastiką, o Tomas Stanaitis – molbertinę tapybą. Pasitelkdami skirtingas kūrybos technikas, menininkai atskleidžia savąjį pasaulį, tačiau draugystė tampa pagrindiniu ryšiu jungiančiu eksponuojamus skulptūros ir tapybos kūrinius.
Kaip galėtų atrodyti bendra paroda kūrėjai svajojo dar nuo studijų laikų. Dar studentams ši idėja atrodė labai įdomi, kadangi tokių parodų šalyje nėra daug. Įgyvendinę seną svajonę, autoriai džiaugiasi, kad kartu gali pakviesti žiūrovą patirti ir pajausti kažką naujo.
Kalbėdamas apie savo kūrybą skulptorius K. Michailovas pasakoja: „Niekada negalėčiau kategorizuoti savo kūrybos į vieną stilistiką, tad tiesiog kuriu tai ką stebiu gyvenime ir tai kas man yra svarbu. Todėl dirbu ir išbandau save įvairiose meno srityse. Man taip pat labai svarbus santykis tarp sukurto objekto ir žmogaus. Visada smagu, kai žiūrovas mato ir užmezga savo asmeninį ryšį su meno kūriniu. Tada su jais tampa asmeniškesnis ir gali pats sukurti apie jį pasakojimą, ar istoriją”.
Tapytojas Tomas Stanaitis, dalindamasis savo kūrybos ieškojimais, pastebi: „Mano kūryba yra nuolat kintanti. Jai įtaką daro kasdienė aplinka. Šiuo metu nemažai laiko praleidžiu būdamas gamtoje, ją tyrinėju tuo pačiu pailsiu ir pasisemiu jėgų. Situacijos, pamatymas, patirti geri ar blogi įspūdžiai, ar jausmai dažniausiai virsta pagrindiniais motyvais drobėje”.
Skulptorius Kęstutis Michailovas yra LATGA asociacijos narys, įgijęs meno kūrėjo statusą. Menininkas dalyvauja tarptautiniuose vaizduojamojo meno bei kompiuterinio projektavimo konkursuose. Šiuo metu kuria skulptūrines ir funkcionalias instaliacijas bei interjerinius erdvinius elementus.
Tapytojas Tomas Stanaitis yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys. 2019 m. surengė pirmąją personalinę tapybos parodą „Atspindys” (Kaunas). Po metų sekė antroji personalinė tapybos paroda „Miesto buvimas” (Kaunas), kuri vėliau išaugo į kūrybinių darbų ir parodų ciklą, pristatytą 2021 m. Šiuo metu aktyviai kuria, įsitraukia į grupinius projektus bei rengia personalines parodas. Dirba tapybos, akvarelės, piešimo srityse.
Paroda veiks iki 2023 m. balandžio 30 d.

Data

2023 Kov 02 - 2023 Bal 30
Expired!

Laikas

0:00
Kategorija
Parašykite komentarą