Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite
Vyksta registracija į vaikų vasaros stovyklą „Atgal į gamtą“
28 liepos, 2022
Jau ne vienerius metus Lietuvos švietimo istorijos muziejaus organizuojamos vaikų vasaros stovyklos metu jaunieji stovyklautojai susipažįsta su dailės, šokio, fotografijos, kino kūrimo ir dar daug kitų kultūros bei meno sričių.
Trečią kartą stovykloje dalyvaujantis 12-metis Matas šiemet į stovyklą atvyko jau ne vienas – su 7-nerių metų sese. „Pirmą kartą dalyvaujant stovykloje buvo nedrąsu, nauji mokytojai, kitas miestas, nepažįstami vaikai, tačiau labai greitai mokytojų energija, užimtumas, įdomios veiklos padėjo „įsivažiuoti” ir savaitė stovykloje buvo kupina naujų įspūdžių, žinių ir gerų draugų. Grįžau čia ir šiemet, kad išbandyčiau kažką naujo ir susitikčiau su draugais! “.
7-metė Luka labai džiaugiasi stovykla, į kurią atvyko kartu su vyresniu broliu: „Labai patinka šokiai su mokytoju Domantu. Labai įdomu sužinoti naujų dalykų apie gamtą“.
Mama Lina apie stovyklą „Atgal į gamtą“: „AČIŪ organizatoriams už puikią vasaros stovyklą. Mūsų sūnus tikrai turėjo gerą, įdomų ir prasmingą laiką jūsų stovykloje. Pagal jo nuotaikas ir pasisakymus, supratome, kad jam tiko, patiko, ir rytais kėlėsi be jokių atsikalbinėjimų… Tad, dar kartą Dėkojame ir linkime jums geros nuotaikos, išmonės ir kūrybiškumo “.
Stovyklos organizatoriai rūpinasi kokybišku vaikų užimtumu – kviečia prisijungti skirtingų sričių profesionalus, kurie atveria vaikams galimybes vystyti savo įgūdžius, dirbti grupelėse, ugdyti kūrybiškumą, savarankiškumą.
Šiemet vaikų vasaros stovykloje „Atgal į gamtą” edukacinius užsiėmimus, veiklas ir pamokas veda:
📍 Išradingieji Lietuvos švietimo istorijos muziejaus edukatoriai Daiva ir Justas pasirūpina vaikų pramoginiais žaidimais, linksmais ir saugiais pasibuvimais gryname ore muziejaus kiemelyje, veda edukacinius užsiėmimus.
📍 Senųjų fotografijos technologijų entuziastas Gintas paprastai ir labai įdomiai supažindina vaikus su fotografija, alternatyviais fotoprocesais, veda edukacinį užsiėmimą.
📍 Kino edukatorė, animacijos dirbtuvių mokytoja Gintarė; Vaikus teoriškai ir praktiškai supažindina su animacijos pasauliu, veda animacijos kūrimo dirbtuves.
📍 Energingasis gatvės šokių mokytojas Domantas; Stovyklos dalyvius kviečia aktyviai ir linksmai pajudėti. Domantas, pats būdamas dar labai jaunas, dalinasi su stovyklautojais praktine patirtimi ir šiltu bendravimu.
📍 Vaikus džiugina kino centro „Skalvija“ nacionalinio kino edukacijos projekto „Mokausi iš filmo“ filmai.
Muziejus labai vertina stovyklos dalyvių, jų tėvų/globėjų atsiliepimus apie veiklas, mokytojus, priima pasiūlymus ir kitų metų stovyklų veikloms.
Kviečiame registruotis į paskutinę šių metų vaikų vasaros stovyklos „Atgal į gamtą“ pamainą rugpjūčio 8-12 dienomis. Dar yra laisvų vietų❗️
Informacija ir registracija ☎ 8 650 41018
Vieta: Lietuvos švietimo istorijos muziejus
Foto: Martynas Plepys