Arbatos popietė ArtDeco salone

Arbata per šimtmečius yra bendrystės, namų jaukumo simbolis, o neretai ir sveikatos šaltinis. Arbata vertinama dėl unikalių savybių, tad susikūrė savotiškos jos puoselėjimo, paruošimo ir gėrimo tradicijos.
Lietuvos švietimo istorijos muziejus kviečia aplankyti kolekcinių porceliano puodelių parodą „Porceliano pasaka“ ir dalyvauti arbatos popietėje.
Arbatos gėrimo popietė – tai ypatingas bendravimo būdas, kurio metu palikę rūpesčius už muziejaus durų, jaukiame ArtDeco salone papildysite savo pojūčių ir žinių bagažą.
Parodos „Porceliano pasaka“ kolekcinių puodelių savininkė Ramunė popietės metu pristatys elegantiškuosius porceliano kūrinius, supažindins su jų atsiradimo istorija. Įsitaisę patogiuose tarpukario laikotarpio foteliuose mėgausitės išskirtinio aromato grikių arbata, o jei norėsite šia aromatinga arbata mėgautis dažniau, bus puiki proga jos čia pat įsigyti.
Arbatos popietė vyks 2022 m. lapkričio 27 d. 12 val., Lietuvos švietimo istorijos muziejaus ArtDeco salone.
Renginys nemokamas. Reikalinga išankstinė registracija telefonu +370 650 41 018
Apie kolekcinių porceliano puodelių parodą „Porceliano pasaka“ skaitykite čia: Paroda/mugė „Porceliano pasaka“ | Lietuvos švietimo istorijos muziejus (lsim.lt)

Data

2022 Lap 27
Expired!

Laikas

12:00
Kategorija
Parašykite komentarą