Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite

Botaninės parfumerijos ir autorinių kvepalų paroda „Kvepalų keliu”

2022 m. gegužės 14 d. 13-16 val.

Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, Vytauto pr. 52, Kaunas

 

Kaip gimsta natūralūs kvepalai?

Kokie kvapai dera gamtoje?

Kaip teisingai dėvėti kvepalus?

 

Ateik į susitikimą su botaninės parfumerijos kūrėjais ir išgirsk atsakymus į savo klausimus apie kvepalus iš parfumerio lūpų.

 

Botaninė parfumerija gyvuoja jau tūkstančius metų, tačiau ilgą laiką kvepalai buvo aukštuomenės privilegija. Vos prieš šimtmetį žmonija susižavėjo sintetinėmis molekulėmis, kurios galėjo patenkinti bene kiekvieno žmogaus poreikį turėti kvepalus, todėl botaninė parfumerija buvo primiršta. Šiuo metu botaninė parfumerija atgimsta visame Pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

 

Pirmą kartą Lietuvoje pristatome modernių botaninių kvepalų parodą, kurioje botaninės parfumerijos kūrėjai pristatys savo autorinius darbus. Kai kurių autorių darbų nerasite parduotuvių lentynose, tad čia turėsite unikalią galimybę susipažinti su skirtingais kvepalų stiliais, pajusti prabangius natūralių kvepalų aromatus, kurių jau nebesutiksite tradiciniuose kvepaluose.

 

Parodoje susitiksite su FUMparFUM įkūrėju ir „nosimi“ Aisčiu Mickevičiumi bei susipažinsite su jo botaninių kvepalų kolekcija. Parfumeris Aistis Mickevičius savo kūryboje naudoja tiek sintetines molekules, tiek ir natūralias medžiagas, tad jo kvepalų kelias yra itin įdomus kiekvienam kvapų mylėtojui bei kūrėjui.

 

Parodos metu veiks ekspozicija – Kaip gimsta kvepalai? Čia galėsite patyrinėti prabangias botanines medžiagas, kurios jungiasi į akordus, o iš jų gimsta kvepalai.

 

 

KONFERENCIJA

 

13.00  Diskusija: “Botaninės parfumerijos dilema

Dalyviai: parfumeris, FUMparFUM įkūrėjas ir „nosis“ Aistis Mickevičius

parfumerė, BIOCOS academy įkūrėja Jolanta Cinaitienė

parfumerė Giedrė Juozapavičienė

 

14.00 “Kvepalų keliu“: autorinių darbų pristatymai, susitikimas su parfumeriais

 

19.00 – 22.00 Renginys “Muziejų naktis“. Lankytojus pasitiks ir lydės parfumeris, jūsų asmeninis gidas po magišką kvepalų pasaulį. Parfumeris supažindins su skirtingais kvepalų stiliais, prabangiomis aromatinėmis medžiagomis, galėsite prisiliesti ir patirti, kaip gimsta kvepalai.

 

Dalyvavimas nemokamas.

 

Parodos organizatorius BIOCOS academy (www.biocos.lt)

Data

2022 Geg 14
Expired!

Laikas

13:00 - 16:00
Kategorija
Parašykite komentarą