Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite

„Grafodrama“ dirbtuvės su Sandra Bernotaite

Grafodramos dirbtuvių metu atliksime kūno ir balso apšilimą, sužinosime apie teatrinį meistriškumą, išbandysime aktorinį trenažą, skaitysime vieni kitiems tekstus, kursime dramą raštu ir ją suvaidinsime, mokysimės būti spontaniški, atviri ir laisvi.

 

Dirbtuves veda Sandra Bernotaitė – profesionali rašytoja, teatro ir dramaturgijos kūrėja, užsiėmimuose pritaikanti improvizacijos, šokio, kūrybiškojo rašymo elementus.

 

Dalyviai įgis komunikacinių žinių ir pasitikėjimo, sužinos apie literatūros ir teatro kūrybos užkulisius, patobulins savo socialinius įgūdžius.

 

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais Lietuvos švietimo istorijos muziejaus (Vytauto pr. 52, Kaunas) 3 a. Pilkojoje salėje.

 

Pirmą kartą susitinkame vasario 1 d. 17.30–20.00 val. (pradėsime nuo arbatos stilingame ArtDeco salone)

 

Grafodramos užsiėmimai skirti suaugusiesiems.

Reguliarus lankymas nebūtinas, jungtis galima bet kuriuo etapu.

 

Dalyvio mokestis 15 Eur

Dalyvių skaičius užsiėmimo metu 10-15

 

Registracija: grafolabas@gmail.com

 

* * *

 

Sandra Bernotaitė turi Teatro magistro laipsnį, šiuo metu studijuoja filologijos doktorantūrą. Ji yra trijų romanų autorė, dramaturgė, teatro režisierė, edukatorė. Scenos meno, literatūros bei komunikacijos dalykus daug metų dėstė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Vilniaus universitete, Vilniaus licėjuje, Kauno kolegijoje, Vilniaus dizaino kolegijoje, KEKS2022 programoje dirbo su Kauno bendruomenėmis.

Data

2023 Vas 01
Expired!

Laikas

17:30
Parašykite komentarą