Kovo 11-oji Lietuvos švietimo muziejuje

Kovo 11-ają – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kviečiame švęsti kartu! 🇱🇹
💛– Nuo 10 iki 16 val. nemokamas nuolatinių muziejaus ekspozicijų, edukacinių erdvių lankymas.
Pasivaikščiokite po ekspoziciją „Iš amžių glūdumos į mus“, aplankykite Lietuvos švietimo muziejaus įkūrėjo Vinco Ruzgo memorialinį kabinetą, susipažinkite su XX a. pradžioje Lietuvos mokyklose naudotomis vaizdinėmis mokymo priemonėmis, ekspozicijoje – „Nuo Katedros iki universiteto“ pabandyk rašyti vaške.
Ar jau bandėte Montessori mokymo priemones? Jei ne – pats laikas apsilankyti spalvingoje Montessori klasėje!
💚– 12 val. kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Sukasi trispalvė“. Dirbtuvių kaina 3 Eur/asm.
Ar girdėjote apie spalvų galią? Ypač, kai spalvos – geltona, žalia, raudona. Kūrybinių dirbtuvių metu sulieję trispalvės spalvas ne tik susikursite tautinių motyvų suvenyrą, bet ir geras emocijas.
❤️– 13 val. įtempto siužeto drama apie kovą už laisvę „Emilija iš Laisvės alėjos“ (2017, Lietuva). Kino filmo seansas nemokamas. Reikalinga išankstinė registracija telefonu +370 650 41018.
Apie filmą
Kiek save prisimena, Emilija visada svajojo apie teatrą, tačiau nė nenutuokė, kokią nepakeliamą kainą gali tekti sumokėti už savo vietą scenoje. Ypač jai – liaudies priešo dukteriai, teatre, draskomame nesibaigiančio konflikto tarp sotaus paklusnumo ir laisvės alkio. Semdamasi jėgų iš atgyjančių tragiškos vaikystės prisiminimų, Emilija skinasi kelią per intrigas bei išdavystes ir kuria svarbiausią savo viso gyvenimo vaidmenį.
Režisierius – Donatas Ulvydas
Filmo peržiūrą dovanoja VšĮ „Fralita Films“.
Informacija ☎️+370 650 41 018
ℹ Papildoma informacija. Kovo 11 d. parodos „Edgar Degas. Impresionizmas: atvira tiesa“ lankymas yra mokamas.

Data

2024 Kov 11
Expired!

Laikas

10:00
Parašykite komentarą