Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite

Kūrybinės dirbtuvės. Meditacija su kvapais

Muzika – tai menas, kurį girdime, o kvepalai – menas, kurį užuodžiame.
Botaninėje parfumerijoje kvepalai išreiškia gamtos ir parfumerio vaizduotės estetinę ekspresiją.
Botaninės parfumerijos kūrėjai „BIOCOS“ kartu su Lietuvos švietimo istorijos muziejumi kviečia leistis į aromatų kelionę ir pažintį su kvapais kūrybinėse dirbtuvėse „Meditacija su kvapais. Lietuvos kvapo kūrimas“.
Kūrybinių dirbtuvių metu, stilingame ArtDeco salone, parfumerė Jolanta Cinaitienė ne tik pristatys botaninę parfumeriją, bet ir kvies pauostyti taip pat pakvies susipažinti su tradicinėje parfumerijoje retai naudojamais išskirtiniais botaniniais kvapais.
Užsiėmimo metu išgirsite klausimą – kokios kvapų natos jums išraiškingiausiai asocijuojasi su vaizdingais Lietuvos peizažais, grakščiai vėjyje besisupančių liepų šakelėmis, svajingais saulėlydžiais ar nenurimstančiu miesto šurmuliu? Iš gausybės skirtingų, natūralių eterinių aliejų išsirinksite jums artimiausią, labiausiai patikusį. Profesionalių parfumerių pagalba, sujungę atrinktus kvapus ir asmeninius pojūčius, sukursite Lietuvos kvapą.
Kviečiame registruotis į muziejuje vyksiančias nemokamas dirbtuves kartu su parfumere Jolanta Cinaitiene. Daugiau informacijos apie botaninės parfumerijos kūrybos meną rasite svetainėje www.biocos.lt
Kūrybinės dirbtuvės vyks:
Lietuvos švietimo istorijos muziejuje (Vytauto pr. 52, Kaunas)
Kovo 15 d. 17.30-19.30 val.
Registracija uždaryta. Informacija telefonu 8 650 41 018

Data

2023 Kov 15
Expired!

Laikas

17:30

Vieta

Muziejus
Parašykite komentarą