Lietuvos švietimo muziejus
Palaukite

Smaragdinio 100-mečio vakaras: kino filmo „Knygynas“ peržiūra

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus istorija prasidėjo prieš 100 metų. Ilgamečio muziejaus direktoriaus, jo įkūrėjo Vinco Ruzgo įkvepianti iniciatyva ir indėlis nušvietė ir tolesnę sėkmingą muziejaus veiklą. Šiandieną muziejus – atviras visuomenei, pristatantis reikšmingiausius švietimo raidos etapus, sukauptas muziejines vertybes, pasakojantis istorijas ir dalinantis prisiminimais.

 

Š.m. rugpjūčio 18 d. (ketvirtadienį), Lietuvos švietimo istorijos muziejus, tęsdamas Vinco Ruzgo iniciatyvą, į savo erdves kviesti išskirtines asmenybes bei unikalius projektus, muziejaus lankytojams ir miesto svečiams dovanoja smaragdinį šimtmečio vakarą –  nemokamą filmo „Knygynas (The Bookshop)“ (Jungtinė Karalystė, Rež. Isabel Coixet, 2017) peržiūrą.

 

APIE FILMĄ:

Subtilus ir inteligentiškai intriguojantis kino filmas „Knygynas“, nukelia į 1959-ųjų Angliją. Į nedidelį provincijos miestelį atsikrausto jauna našlė – Florens Gryn. Ji įsigyja nedidelį apleistą namą ir atidaro jame knygyną. Didžioji Florens gyvenimo svajonė išsipildo. Tačiau miestelis konservatyvus ir jame vyrauja senamadiškos pažiūros, o knygyne galima įsigyti ir, tam metui, šokiruojančios literatūros – „Lolita“ ar „451 Farenheito“. Florens susiranda užtarėją ir stoja į kovą už savo svajonę.

 

DATA: 2022 m. rugpjūčio 18 d.

VIETA: Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (įėjimas iš Totorių g.)

 

VAKARO PROGRAMA:

Nuo 21 val. muziejaus kiemelyje užkandžiai, muzikinis fonas.

Nuo 22 val. kino filmas „Knygynas“.

 

Renginio metu perkybą vykdys ir skaniausiais prancūziškais blyneliais bei vafliais pasivaišinti kvies šeimyninis prekinis ženklas „Pankiki“.

 

Renginio bičiuliai:

Kauno kino centras „Romuva“, „BestFilm“.

 

ĮĖJIMAS TIK SU NEMOKAMAIS BILIETAIS. Bilietų nebeturime! 

 

Renginys nemokamas.

Data

2022 Rgp 18
Expired!

Laikas

22:00
Kategorija
Parašykite komentarą