[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1865″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Nacionaliniai mokslo apdovanojimai „Lietuvos šviesa“ – tai renginys, pristatysiantis reikšmingiausius Lietuvos mokslo įvykius ir jų autorius.

Šių dienų masinėse informavimo priemonėse yra labai mažai informacijos apie šviesiausius Lietuvos protus, jų darbus ir laimėjimus. Dažnai mūsų šalies mokslininkai geriau žinomi ir vertinami svetur, nei Lietuvoje.

 Turėdami nepaprastai reikšmingus Lietuvos švietimo istorijai fondus, norime skleisti žinią apie mokslo svarbą ir esamajame laike.

„Lietuvos šviesa“  – per LRT televiziją transliuojama  iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus pristatomi filmuoti siužetai apie mokslininkus ir jų darbus. Tarp pristatymų – girdėsime populiarius Lietuvos atlikėjus.

Registracija į nominacijas vyksta visus metus Lietuvos švietimo istorijos muziejaus svetainėje.

Darbus vertins viešai skelbiama komisija, sudaryta iš mokslo institucijų deleguotų mokslininkų.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”REGISTRACIJOS ANKETA”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Error: Contact form not found.

[/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]