Vasario 16-ają – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną kviečiame švęsti kartu!
12 vasario, 2024
Vasario 16-ają – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną kviečiame švęsti kartu! 🇱🇹
💛– Nuo 10 iki 16 val. nemokamas nuolatinių muziejaus ekspozicijų, edukacinių erdvių lankymas.
Pasivaikščiokite po ekspoziciją „Iš amžių glūdumos į mus“, aplankykite Lietuvos švietimo muziejaus įkūrėjo Vinco Ruzgo memorialinį kabinetą, susipažinkite su XX a. pradžioje Lietuvos mokyklose naudotomis vaizdinėmis mokymo priemonėmis, ekspozicijoje – „Nuo Katedros iki universiteto“ pabandyk rašyti vaške.
Ar jau bandėte Montessori mokymo priemones? Jei ne – pats laikas apsilankyti spalvingoje Montessori klasėje!
💚– 12 val. kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Myliu Lietuvą“. Dirbtuvių kaina 3 Eur/asm.
Ar girdėjote apie spalvų galią? Ypač, kai spalvos – geltona, žalia, raudona. Kūrybinių dirbtuvių metu, naudodami smėlį, sulieję trispalvės spalvas ne tik susikursite tautinių motyvų suvenyrą, bet ir geras emocijas.
❤️– 14 val. šventinę dieną vainikuos lietuvių istorinė drama „Pelėdų kalnas“ (2017, Lietuva). Kino filmo seansas nemokamas. Reikalinga išankstinė registracija telefonu +370 650 41018.
„Pelėdų kalnas“ – tai istorija apie 1947-1952 m. Lietuvoje susiklosčiusius politinius ir istorinius įvykius, partizanų ryžto ir nešamos žinios kelionę, pralietą kraują, herojų tarpusavio meilę bei santykius, pokario kartą, tvyrojusią baimę būti nubaustam, ištremtam ar nužudytam, bet taip ir nenumalšinusią nepriklausomybės šauksmo. Tai yra istorija apie viltį. Apie beatodairišką riziką priešintis vardan laisvės. Vardan tautinės, socialinės ir, pagaliau, paprasčiausios žmogiškos laimės.
Istorinės vaidybinės dramos scenarijus aut. – Pranas Morkus, režisierius – Audrius Juzėnas.
Filmo peržiūrą dovanoja UAB „Kino gamyba“.
Informacija ☎️+370 650 41 018
ℹ Papildoma informacija. Vasario 16 d. parodos „Edgar Degas. Impresionizmas: atvira tiesa“ lankymas yra mokamas.